skoda jazda testowa superb

Jazda próbna skoda

Skoda jazda próbna - na czym polega?

Jazda próbna samochodem ma na celu sprawdzenie czy dany model oraz marka jest odpowiedni dla przyszłego nabywcy. Skoda ma w swojej ofercie modele takie jak octavia, rapid, kodiaq, fabia, enyaqu, karoqu, superb, kamiqu, scala. Każdy z wymienionych modeli inaczej się prowadzi oraz dostępny jest w innych wersjach wyposażenia czy kolorystycznych. 

Jak wygląda jazda próbna Skoda?

By zobaczyć jak wygląda jazda próbna skoda należy skontaktować się z najbliższym dealerem skody w naszym mieście, a następnie zapisać się na jazdę testową. Przez telefon lub mailowo określmy jaki model oraz wersja silnikowa nas wstępnie interesuje. Możemy również udać się bezpośrednio do salonu skody bez uprzedzenia. Jednak szansa, że przejedziemy się bez czekania wybranym przez nas egzemplarzem jest niewielka. 

Dobrym pomysłem jest złożenie w salonie Skody dwóch wizyt. Podczas pierwszej zapoznajemy się z całą gamą modelową marki, następnie wybieramy interesujący nas model i w salonie oraz umawiamy się na jazdę próbną skodą.

Jazda testowa skoda ma na celu weryfikację, czy samochód spełnia nasze oczekiwania pod względem:

  • miejsca w środku dla pasażerów
  • wielkości bagażnika 
  • dynamiczności i elastyczności silnika
  • prowadzenia się
  • doboru wyposażenia
  • kwestii estetycznych

Jazda testowa skoda na weekend

Część dealerów aut skoda oferuje jazdę testową skodą na weekend lub kilka dni. Przez dłuższy czas jesteśmy w stanie mocniej zweryfikować czy testowany samochód spełnia nasze oczekiwania i sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Jazda próbna na weekend zazwyczaj nic nie kosztuję, jednak nie jest dostępna dla każdego, ponieważ chętnych jest wielu. Jeśli chciałbyś przetestować skodą przez kilka dni skontaktuj się z dealerem blisko twojego miejsca zamieszkania. Pamiętajmy, że jazda testowa na weekend może być możliwa po zapisaniu się w kolejce, tak więc nie zwlekaj i zapisz się.

Skoda jazda próbna regulamin

Jazdy testowe możemy podzielić na te, podczas których towarzyszy nam pracownik salonu skody oraz te kiedy jeździmy sami lub z osobami, z którymi przyszliśmy na jazdę testową np. rodziną. W jednym i drugim przypadku zabrania się kategorycznie łamania przepisów drogowych. Za wszystkie wykroczenia odpowiada osoba kierująca pojazdem. Jeśli będziemy jeździć przepisowo nie mamy czego się obawiać, samochody testowe są ubezpieczone a za paliwo płaci dealer skody. Regulamin jazdy próbnej jest dostępny dla każdego klienta w salonie, tak jak i warunki i zasady które należy spełnić. . 

Wyjątkiem mogą być testy kilkudniowe, gdzie koszty paliwa będziemy musieli pokryć zazwyczaj z własnej kieszeni. Przypominamy, że jazdy testowe są bezpłatne - nie ponosimy, żadnych kosztów bez względu na to czy następnie zdecydujemy się na kupno samochodu. 

Jazda próbna skoda rapid

Jazda próbna skodą rapid jest obecnie niemożliwa. Model nie jest już oferowany przez tego czeskiego producenta aut. W miejsce skody rapid pojawiła się skoda scala. Jazda testowa skodą scala jest możliwa. Jest to samochód tej samej klasy oraz podobnych rozmiarów, natomiast nowszy technologicznie. W celu jazdy testowej - skoda scala należy skontaktować się z salonem Skody. 

skoda jazda testowa kodiaq

Skoda kodiaq jazda testowa

Skoda kodiaqu oferowana jest na rynku od 2016 roku. Obecnie przeszła facelifting, po którym samochód nabrał agresywniejszej stylistyki oraz zostały wprowadzone w nim nowe systemy multimedialne oraz systemy bezpieczeństwa. Jazda próbna skodą kodiaqu jest to najeprzy spsoób by sprawdzić czy ten model spełni wszystkie nasze wymagania.

Podczas jazdy testowej kodiaqu sprawdzmy dynamikę silnika czy aktywne systemy bezpieczeństwa. Samochód występuje zarówno z silnikiem benzynowym o pojemności 1,5 litra oraz dieslem o pojemności 2,0. Kodiaqu oferowana jest róznych wariantach mocy silnika. Oczywiście jazda testowa skodą kodiaqu nie jest wymagana przed jej zakupem.

Skoda octavia jazda próbna

Obecnie w salonach dostępna do jazd testowych jest 4 generacja skody Octavia. Została ona zaprezentowana w 2019 roku i jest produkowana do dzisiejszego dnia. Dzięki skorzystaniu z jazdy próbnej sprawdzasz czy skoda octavia spełnia Twoje oczekiwania. Jest to model z mniejszym rozstawem osi oraz mniejszej ilości miejsca niż skoda superb. Po kontakcie z salonem skody istnieje możliwość jazdy testowej skoda octavią przez kilka dni np. weekend. Samochody dostępne są z różnymi silnikami benzynowymi jak i diesla oraz w kilku wersjach wyposażenia. Przed jazda testową określmy, która wersja octavii najbardziej by nas interesowała.

skoda jazda probna