Mycie silnika Warszawa – profesjonalne mycie komory silnika


Silnik jest punktem centralnym, a można nawet śmiało powiedzieć, że sercem samochodu. Regularnie myjemy nadwozie, skupiamy się na utrzymaniu czystości wewnątrz auta, pomijając elementy znajdujące się pod maską. Czystość komory silnika ma istotny wpływ na cenę pojazdu oraz diagnostykę techniczną. Z tych właśnie względów, należy regularnie dbać o jego schludność i regularnie wykonywać mycie silnika. Z reguły, mycie komory silnika nie kojarzy się z dość często przeprowadzoną czynnością. Głównie jest to spowodowane obawą, czy mycie silnika jest bezpieczne? 

Polecamy również: myjnia ręczna Global Car Wash Warszawa

Umów się na mycie komory silnika już dziś:


Dlaczego komora silnika powinna być czysta?

Jednostka napędowa w aucie jest dość podatna na zabrudzenia. Wszelkie zanieczyszczenia nagromadzone na komorze silnika skutecznie kamuflują właściwe zdiagnozowanie potencjalnych zagrożeń. Warto pamiętać,  że wycieki są lepiej widoczne na czystym silniku.

Niezabrudzona komora silnika jest kojarzona ze sprawnością i niezawodnością samochodu.

Niejednokrotnie, przeświadczenie to jest wykorzystywane przez pośredników sprzedających używane auta. 

Czy czyszczenie silnika jest bezpieczne?

Mycie silnika jest pozbawione ryzyka tylko wtedy, gdy tę czynność powierzymy profesjonalistom.

Prywatna próba kąpieli komory silnika może zakończyć się jego poważnymi uszkodzeniami. 

Czyszczenie jednostki napędowej wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. W branżowych firmach sposób oczyszczania oraz środki chemiczne do mycia silnika są dobierane do:

  • marki pojazdu,
  • rodzaju jednostki napędowej.

Mycie komory silnika Warszawa – ręczna myjnia samochodowa

Mycie silnika jest przeprowadzane przez nasz wykwalifikowany personel, na specjalnie przygotowanym stanowisku z unowocześnionym sprzętem.

Cały proces przeprowadzamy z dbałością o najdrobniejsze detale oraz przy odpowiednim zabezpieczeniu elektrycznych i elektronicznych modułów auta.

Mycie silnika Warszawa – cena

Mycie silnika Warszawa. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszej auto myjni ręcznej lub do bezpośredniego kontaktu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *