samochód sportowy do 100 tysięcy

Szybkie Auto Do 100 Tys. – Wybieramy Najlepszy Sportowy Samochód W Tej Cenie

Samochód sportowy do 100000 zł – taki anons to znakomita perspektywa na zakup szybkiego i zrywnego auta. W tym przedziale cenowym, na OLX i OTOMOTO szczególnie poszukiwane są renomowane, sportowe marki takie jak: Mercedes, Ford, BMW, Porsche czy Audi.

W jakim celu kupować używane coupe do 100 tys, skoro istnieją znacznie tańsze alternatywy? Za taką kwotę dostaniemy przecież nowe auto. Jak zatem usprawiedliwić kupowanie drogiego samochodu “z drugiej ręki”? Kto najczęściej funduje sobie używane sportowe auto do 100 tys?

Sportowe auto do 100 tys. – czy taki zakup trzeba uzasadniać? 

Osoby, którzy kochają szybkie, luksusowe samochody nigdy nie usprawiedliwiają swoich zakupów. Wiedzą, że auta się amortyzują i są przygotowani na fakt, że najprawdopodobniej nie odzyskają z nich pieniędzy, ale to nie ma dla nich znaczenia. Satysfakcja, jaką czerpią z samego zakupu i jazdy szybkim wozem jest warta swojej ceny.

Ile kosztuje luksusowy samochód? Większość z nas odpowie – ma bardzo wysoką, wręcz zaporową cenę. Sportowe samochody są uważane za drogie, bo większości z nas po prostu nie stać na tak komfortowy pojazd. Bez wątpienia, luksusowe auto jest kosztowne, ale cena jest adekwatna do wysokiego standardu wykonania.

Samochody sportowe wyglądają niesamowicie atrakcyjnie i mają olbrzymią moc oraz prędkość. Auto sportowe to oryginalna konstrukcja, która wzmacnia minimalne szczegóły i intensyfikuje wrażenia z jazdy. Precyzyjna technologia sprawia, że ​​pojazd reaguje na najdrobniejsze sygnały, a jednocześnie jest wystarczająco monitorowany, aby zachowywać się przewidywalnie na drodze – dając kierowcy pełną kontrolę.

Luksusowe auto do 100 tys. – kto zazwyczaj kupuje używane sportowe auto?

Wiele osób kupuje samochody sportowe, ponieważ uwielbiają sposób, w jaki się je prowadzi. Posiadacze luksusowych wozów cenią precyzję i doskonałość w życiu codziennym, a samochód sportowy to kunsztowny i finezyjny instrument nastawiony na osiągnięcie maksymalnych wrażeń z jazdy. 

Niektórzy właściciele sportowych bryk uważają z kolei, że życie jest za krótkie, żeby jeździć nudnymi samochodami. Kochają prowadzić luksusowe auto i robią to dobrze. Samochody sportowe stają się dla nich przedłużeniem umysłu, w przeciwieństwie do “rodzinnych” środków lokomocji.

Pragniesz przetestować piekielnie szybkie auto sportowe? Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni Global Elite Car Warszawa.

Jest też grupa osób, która kupuje drogie auta jako nagrodę, jako symbol statusu i osiągnięcia pewnego poziomu w życiu. To proste – jeśli ciężko pracujesz, budujesz silny biznes, osiągnąłeś finansowa stabilizację to dlaczego nie miałbyś dać sobie premii. Wymarzony pojazd: Ford Mustang, Porsche lub Audi staje się w tym przypadku skalą poziomu, prezentując to, co możemy osiągnąć.

Używany samochód sportowy do 100 tys. zł – jakie auta są dostępne na polskim rynku?

Wiele osób wychodzi z założenia, że jeśli ma kupić sportowe auto, to musi to być coś totalnie szalonego i odjechanego – prawdziwa “maszyna” do ekscytującej jazdy. Sportowy samochód powinien wyglądać dobrze, nawet gdy stoi w miejscu. 

Obecnie na internetowych serwisach sprzedażowych takich jak: OLX czy OTOMOTO mamy szeroki wybór marek, stylów, roczników i cen, które zaspokoją z pewnością każdy gust. Warto zauważyć, że sportowe auta do 100 tys. z reguły nie wymagają żadnego wkładu finansowego. 

Zazwyczaj są to samochody w nienagannym stanie, bogato wyposażone, z zadbanym i czystym wnętrzem. Co więcej, prawie każde auto z tego przedziału cenowego zostało właściwie i fachowo zakonserwowane w profesjonalnym studio auto detailingu. Poza tym, pojazdy nie mają ognisk korozji i w większości przeszły pełną konserwację podwozia. Prezentują się rewelacyjnie! 

Używane sportowe auto do 100000 zł – najlepsze modele:

Za kwotę około 100000 tys zł, na rynku samochodów używanych znajdziemy między innymi:

  • Audi RS3 Sportback S tronic – rok produkcji 2012, moc 340 KM,
  • Mercedes-Benz Klasa A W176 – rok produkcji 2016, moc 224 KM,
  • Mercedes W176 A250 Sport AMG – rok produkcji: 2013, moc silnika: 211 KM,
mercedes w176 2013
  • Porsche Cayman S 3,4 Boxster – z 2006 roku, o mocy 300 KM,
porsche 2006
  • Porsche Boxster S – rok produkcji 2005, moc 280 KM,
porsche boxster 2006
  • Porsche Carrera 911 3,4 Coupe – rok produkcji: 1999, moc silnika: 300 KM.
1999-porsche-911-carrera
  • Ford Mustang GT Premium 5.0 Ti-VCT V8 – rok produkcji 2012, moc 421 KM,
ford mustang 2012
  • Jaguar XE 2.0 turbo – rok produkcji 2018, moc 250 KM.
Jaguar XE 2.0 turbo

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *