wynajem aut przez kobiety

Samochody luksusowe na wynajem – Dlaczego auta sportowe w Warszawie wypożyczają kobiety?

Renomowana, lokalna wypożyczalnia samochodów luksusowych w Warszawie udostępniła mi ostatnio dane dotyczące wynajmu aut sportowych. Oczywiście bez informacji poufnych i danych osobowych, ale z ich zestawień jasno wynika, że w ostatnich miesiącach w stolicy, z oferty – sportowy samochód na wynajem mazowieckie, korzystały przede wszystkim panie. Dlaczego luksusowe auta sportowe w Warszawie wypożyczają kobiety? Sprawdźmy to!

Samochody sportowe – czy to wyłącznie męska rozrywka?

Jeśli myślisz, że sportowe samochody to typowo męska rozrywka, to najwyższa pora skorygować swoje poglądy! Z ostatnich, niezależnych badań rynku motoryzacyjnego jasno wynika, że ​​na całym świecie kobiety kupują prawie połowę nowych aut. Co więcej, panie preferują nie tylko SUV-y, sedany i hatchbacki! Z tego powodu, wiele modeli aut, które zostały wypuszczone na rynek starano się dostosować do potrzeb i upodobań kobiet i dotyczyło to również samochodów sportowych.

To jest dobra informacja! Emocje związane z prowadzeniem wypasionej, sportowej fury nie mogą być zarezerwowane tylko dla mężczyzn! Choć przemysł motoryzacyjny od zawsze starał się przedstawiać “męski” wizerunek sportowych samochodów, bo np. Ford Mustang GT jest nieokiełznany, a McLaren 720S jest drapieżny, to eksperci z branży są jednak zdania, że ​​taki sposób myślenia w obecnych czasach, gdy kobiety są niezależne finansowo i zarządzają wielkimi kapitałami, może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.  

Jeśli zastanawiasz się, kiedy dokładnie kobiety pokochały szybkie samochody, to muszę odwołać się do kart historii motoryzacji. Okazuje się bowiem, że fascynacja prędkością jazdy i udział kobiet w wyścigach nie są niczym nowym. Warto bowiem wiedzieć, że już w czasach, gdy na torze ścigali się kierowcy na trójkołowych motocyklach, to kobiety brały aktywny udział w takich wyścigach. Od takiego historycznego dziedzictwa nie ma odwrotu! Taką tradycję musimy kontynuować!

Auta sportowe na wynajem w Warszawie

Nie podlega dyskusji fakt, że samochody sportowe w Polsce są teraz znacznie bardziej dostępne dla przeciętnego człowieka. Obecnie nie musisz kupować luksusowego samochodu, aby nim jeździć! Równie dobrze możesz go wynająć po bardzo przystępnej cenie. Jeśli sprawdzisz online najnowsze oferty wypożyczalni samochodów sportowych w samej tylko Warszawie, z pewnością zaskoczy Cię oszałamiający wygląd tych fur. 

Flota pojazdów w jednej tylko wypożyczalni w stolicy może przyprawić o zawrót głowy. Najdroższe modele, od BMW M5, FORD MUSTANG GT, LAMBORGHINI HURACAN, MCLAREN 600 LT, przez MERCEDES GLC 63S AMG, MERCEDES CLA 45S AMG, MERCEDES E63S AMG, NISSAN GTR, po PORSCHE BOXSTER 718 i PORSCHE 911 CARRERA, jest w czym wybierać!

Oprócz tego, najlepsze modele samochodów sportowych posiadają również wiele funkcji, które stawiają je w czołówce, pod względem ogólnego wrażenia i komfortu jazdy. Nic więc dziwnego, że kobiety w Warszawie chętnie je wynajmują i wybierają się na przejażdżki ulubionymi sportowymi samochodami z wypożyczalni. Tak właśnie jest, panie mają swoje ulubione modele aut sportowych! 

Na jakie okazje kobiety wypożyczają auta sportowe w Warszawie?

Gdy zapytałam jedną z klientek wypożyczalni, która wybrała kolejny już raz ofertę – BMW M240i wynajem, dlaczego ciągle bierze to samo auto?, Pani odpowiedziała mi krótko – “Gdy siedzę za kółkiem takiej fury, jeżdżę wypasioną, piekielnie szybką beemką po mieście, to uwielbiam patrzeć na zazdrosne, męskie twarze!”. Taka jest szczera odpowiedź klientki, a jak lokalna wypożyczalnia samochodów luksusowych w Warszawie tłumaczy rosnący popyt na wynajem aut sportowych wśród kobiet? 

Okazuje się, że panie chcą nie tylko pojeździć swoja ulubioną bryką po mieście. Klientki z Warszawy i okolic rezerwują sportowe samochody w ofercie – długoterminowy wynajem samochodu dla swojej firmy, wypożyczają auta na specjalne wydarzenia, takie jak np.: urodziny lub rocznica ślubu, wykupują vouchery na prezent dla męża lub chłopaka i organizują nawet wspólne “babskie” wypady za miasto i cieszą się szybkością i dreszczykiem emocji podczas takich wojaży.

Kilka słów na zakończenie:

Na zakończenie, warto zwrócić uwagę na fakt, że jedną z głównych obaw kobiet, które chcą wypożyczyć sportowe auto, jest bezpieczeństwo. Ale najlepsza wypożyczalnia samochodów sportowych w Warszawie, a raczej jej pracownicy, potwierdzili, że ​​najnowsze modele aut sportowych posiadają doskonałe funkcje bezpieczeństwa, a poza tym, kamery cofania i poduszki powietrzne stały się standardem w niemal wszystkich topowych modelach. 

Panowie z wypożyczalni oczywiście opowiedzieli mi o bajerach w sportowych autach, które według nich, najbardziej podobają się kobietom, ale ja w tym miejscu zakończę, bo to jest temat na oddzielny artykuł.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *